Zrzeszeni Pracodawcy

HYDRAULICY
Piotr Kuczkowski
Przedsiębiorstwo Instalacyjno Budowlane
„EKO-INSTAL”
Bytów, ul. Wybickiego 10
(59 821 6117)
biuro@pibekoinstal.pl
Mieczysław Pinkert
Firma – MIETEK
Gostkowo 71, 77-100 Bytów
(604 301 229)
Czesław Flis
Zakład Instalacji Sanitarnych CO i GAZ
Mądrzechowo 23 c
(502 567 473)
lucynaflis@op.pl
Stanisław Mielewczyk
„HYDRO – SERWIS”
Sierakowice, Słupska 45
(509 771 939)
hydro-serwis@wp.pl
Usługowy Zakład Instalacji Wodno-Kanalizacyjnej i CO
Dariusz Paszki
Pomysk Wielki 78 B
77-100 Bytów
(696 452 758)
dariuszpaszki@wp.pl
Usługowy Zakład Instalatorstwa Sanitarnego C.O. i GAZ
Robert Kuczkowski
Rzepnica, ul.Władysława Łokietka 15
77-100 Bytów
(693 434 576)
rkuczkowski78@wp.pl
Andrzej Buszmann
Usługowy Zakład
Instalatorstwa Sanitarnego C.O.i Gaz
Bytów, Trembeckiego 28
(604 986 137)
andrzej@buszmann.pl
Zenon Kreft
Usługowy Zakład
Instalatorstwa Sanitarnego C.O.i Gaz
Bytów, Naruszewicza 14
(600 471 410)
zenon321@onet.pl
Krzysztof Latoszewicz
Zakład Hydrauliczny
Bytów, Pochyła 7/22
(502 592 105)
Lato.Krzysiek@wp.pl
Usługi Instalacji Sanitarnych C.O. I GAZU
Mariusz Dułak
Bytów, ul.Bursztynowa 15/1
(694 659 757)
dulak7@wp.pl
Usługi Wodno-Kanalizacyjne
Zbigniew Kuik Studziński
Tuchomie, ul.Górna 2
(887 591 451)
zbyszeks1977@gmail.com
Alina Pela
Przeds.Handlowo-Usługowe „MACIUŚ”
Studzienice, Zielona 5
(606 219 594)macius5@poczta.onet.pl
ZAKŁADY ŚLUSARSKIE
Lidia  Żywicka
„METAL-DRZEW”
Bytów, Sucharskiego 35
(695 637 624)
metal-drzew@wp.pl
Andrzej Krasicki
„WIR-STYL”
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe
Bytów, Styp-Rekowskiego 22c
(59822 64 25)
wirstil@sl.onet.pl
Jacek Maślona
Zakład Ślusarski
Grzmiąca 8 a, 77-100 BYTÓW
(504 697 582)
Adam Zblewski
Zakład Ślusarsko Produkcyjny
Borzytuchom, Łąkowa 6
(606 757 423)
biuro@zblewski.pl
www.zblewski.pl
Zdzisław  Jamniak
Usługi Ślusarskie
Miastko, Młodzieżowa 9/11
(609 068 953)
"DABEW" Spólka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k Świątkowo 23, 77-100 Bytów
(505 020 911)
biuro@dabew.com.pl
www.dabew.com.pl
Andrzej Borzyszkowski
Zakład Produkcyjno Handlowy „ROLMAT”
Tuchomko 33, 77-133   Tuchomie
(660 545 713; 59 821 5763)
rolmat33@poczta.fm
Tomasz Majkowski
Usługowy Zakład Mechaniczno – Ślusarski
Jamno 14, 77-124  Parchowo
(608 197 860)
Karol Malek
„S T A K O M” Spółka z o.o.
Tuchomie, Lipowa 9
(606 977 527; 59 821 59 91)
biuro@stakom.biz
www.stakom.biz
Andrzej Grabowski
PP-HU AG METAL

Bytów, Przemysłowa 14
(604 691 181)
biuro@agmetal.pl
Kamila Przybylska
info@agmetal.pl
Lech Kołaszewski
FIRMA KOŁASZEWSKI
Bytów, Lęborska 22
(59822 34 89)
kolaszewski@kolaszewski.pl
Karol Jaworski
ZAKŁAD  HANDLU „TALEX”
Borzytuchom, Dworcowa 9 C
(59821 13 40)
biuro@talex-sj.pl
Skiba St.&Masternak Iz
Zakład Metalowy „ K O N S T A L”
Udorpie 15 a, 77-100 Bytów
(505 108 525)
stanisławskiba10@gmail.com
Krzysztof Szutenberg
Zakład Usługowy
Obróbka Skrawaniem Metali
Pomysk Wielki 100, 77-100 Bytów
(505 120 053)
bergmet.biuro@gmail.com
www.bergmet.pl
Piotr Jastrzębski
Ś L U S A R S T W O
Kozy 41, 76-243 Mikorowo
(601 056 794)
pjkowalstwo@interia.pl
Stanisław Malek
PP-HH „ METALS WORKS”
Bytów, Miastecka 12
(602 658 521)
biuro@metalsworks.pl
www.metalsworks.pl
Wiesław Maczacza
ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWY
„W I R A X"
Tuchomie, Łąkowa 1
(660 545 713)
magda@wirax.pl
www.wirax.pl
Tomasz  Baranowski
„BAGRAMET" Sp. z o.o.
Bytów, Przemysłowa 2D
(59 822 3300)
biuro@bagramet.eu
„WIRELAND" Spółka z o.o. Bytów, Szarych Szeregów 10
(59 822 3442)
biuro@wireland.pl
www.wirelnd.pl
 Wiesław Molęda
 ZP-UPiU w Zakresie Ślusarstwa
Chotkowo 20, 77-141 Borzytuchom
(608 409 734)
zpuwm@wp.pl
Laser Technika s.c.
Maciej Lubiński
Borzytuchom, ul.Dworcowa 9A
(667 956 973)
biuro@lasertechnika.pl
Usługowy Zakład Ślusarski
Paweł Świątkowiak
Borzytuchom, ul.Łąkowa 2
(667 956 973)
rompaw@post.pl
Henryk   Wieczorek
ZAKŁAD ŚLUSARSKI
Parchowo, Ogrodowa 5
(692 530 494)
hen.g@wp.pl
Jarosław Kin
I N F O T E C H
Studzienice, Spokojna  11
(695 416 684)
akin@infotech-color.pl
Bogdan Lubiński
POLMOR Spółka z o.o.
Bytów, Lęborska 24
(601 582 811)
info@polmor.pl
www.polmor.pl
Wojciech Witak
Spółdzielnia Inwalidów „METAL”
Bytów, Wybickiego 5
(59 822 2062)
simetal@simetal.pl
SAFE AND STRONG
Norwegian Steel Construction Sp z oo
Paweł Kursa
Tuchomie, ul.Mickiewicza 20
(535 481 99)
M Balmas, &  RSuszko
SUBAL s.c.
Bytów, Przemysłowa 24
(601 553 987)
biuro@subal.com.pl
www.subal.com.pl
D&H ENGINEERING POLAND SP Z OO

NIEZABYSZEWO 116 A 77-100 BYTÓW
(598215230)
Michal.Kuczkowski@dhe.pl
  ZAKŁADY BUDOWALANE
Ireneusz Breszka
Usługi Ogólnobudowlane "DOMBUD"
Tuchomko 38, 77-133 Tuchomie
(508 141 530)
dombudtuchomko@interia.pl
Feliks Bargański
Usługi Ogólnobudowlane
Bytów, Gałczyńskiego 8
(695 144 440)
Maciej Wiczkowski
„ANKRA”
Rzepnica, ul. Magnolii 4, Bytów
(504 059 017)
ankra6@wp.pl
Mariusz Baliński
„BALIŃSKI”
Bytów, Piwonii 34
(604 986 137)
iwonabalinska@wp.pl
Katarzyna Szyca
Usługi Ogólnobudowlane
Rekowo 64 D
(600 040 310)
firmaszyca@wp.pl
USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE
Stanisław Kożykowski

Bytów, Kubusia Puchatka 1
(603 661 248)
info@kozykowski.pl
Zakład Ogólnobudowlany
Waldemar Makurat
Parchowo, ul.Strażacka 6
(606 520 189)
wald2@op.pl
Mieczysław Łodej  
Usługi Malarskie i Tapeciarskie
Miastko, Małopolska 21
(604 911 502)
Jacek Degis
Zakład Ogólnobudowlany
Miastko, Wieżowa 5
(606 665 114)
aniadegis@wp.pl
Sławomir Sidorowicz
Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe „IMPULS”
Bytów, Ogrodowa 10
(501 034 548)
impuls1@op.pl
Marian Żmuda Trzebiatowski
Przedsiębiorstwo Budowlane „ Ż M U D A "
Bytów, Miastecka 12
(59 822 8170)
biuro@zmuda.pl
www.zmuda.pl
Wiesław Reca
Zakład Murarski
Mądrzechowo 6/b, 77-100  Bytów
(600 462 294)
w.reca@wp.pl
VENTANA
Kamil Gierszewski
Bytów, ul.Piwonii 30
(600 416 759)
kamil-gierszewski@wp.pl
Usługi Ogólnobudowlane i Remontowe
Andrzej Gruba
Kramarzyny, ul.Klonowa 7
(694 152 448)
grandbet@wp.pl
WYKOŃCZENIA WNĘTRZ "NIKOŚ-MAL"
Damian Niklas
Sierakowice, ul.Kaszubska 7
(691 177 387)
mikosmal.dn@gmail.com
Usługi Remontowo-Budowlane
Trzebiatowski Marcin
Bytów-Rzepnica, ul.Tulipanowa 15
(606 360 759)
dankatrzebiatowska76@gmail.com
Wojciech Cyrzan
Usługi Remontowo Budowlane
Bytów, Sucharskiego 25/1
(692 419 150)
wojciechcyrzan@wp.pl
Tomasz Węsierski
Usługi Remontowo Budowlane
Rzepnica, ul. Liliowa 13
77-100 Bytów
(606 986 019)
lucek365@wp.pl
Przedsiębiorstwo Budowlane
Czesław Czapiewski
Tuchomie, Modrzejewo 29 A
(504 407 967)
Usługi Ogólnobudowlane
Henryk Wolski
Sierakowice, Łyśniewo Sierakowickie 33 B
heniekwolski1978@wp.pl
Usługi Ogólnobudowlane
Robert Rybak
Bytów, ul.Kwiatowa 15
Usługi Ogólnobudowlane
Andrzej Pałubicki
Studzienice, Osława Dąbrowa 26
(698 610 336)
palubicki@wp.pl
SZTOBA
Piotr Sztobnicki
Miastko, Przęsin 26 B/3
(669 543 131)
piotrsztoba@wp.pl
Marian Roszczak
Zakład Betoniarski
Miastko, Bogusława X nr 9
(501 327 252)
USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE
Dominik Lis
Rokitki 3, 77-116 Czarna Dabrówka
(886 506 183)
dominiklis123@wp.pl
ZAKŁADY TAPICERSKIE
Marek Osiński
Usługowo Produkcyjny Zakład Tapicerski
„PLAND MARK"
Udorpie 4 B, 77-100 Bytów
(601 840 905)
www.pland-mark.pl
Jacek Czech
Usługowy Zakład Tapicerski „AGOR"
Miastko, Konstytucji 3 Maja 1
(500 284 231)
agor-miastko@wp.pl
  ZAKŁADY STOLARSKIE
Jan Szyca
Usługowy Zakład Stolarski
Jamno 30, 77-124 Parchowo
(602 891 653)
piotrszyca@wp.pl
Andrzej Głodowski    
„ POLARIS "
Bytów, Małachowskiego 1
(509 740 276)
polaris.g@op.pl
Wojciech Gołąb         
„AWIS” Spółka z o.o.
Borzytuchom, Sportowa 1 a
(692 457 735)
awis2@op.pl
Grzegorz Ryngwelski
Usługi Stolarskie
Tuchomie, Jana III Sobieskiego 57
(665 861 733)
ryngwelski77@o2.pl
"SELFIA"
Paweł Zadworny
Bytów, ul.Armii Krajowej 7 F
(668  692 633)
biuro@selfia.pl
Paweł Karzewski        
Zakład P- U- H
Masłowice Tuchomskie 11
77-133   Tuchomie
(506 179 996)
biuro@karzewski.pl
www.karzewski.pl
Zakład Stolarski
Fabian Wirkus
Bytów, B. Wery 2
(601 636 304)
fwirkusinteria.pl
www.wirkus.cba.pl
Regina Wnuk Lipińska       
„R E M I X”
Niezabyszewo 131
77-132 Niezabyszewo
(696 492 770)
biuro@meble-remix.pl
www.meble-remix.pl
MILONI
Mateusz Nowotnik
Pomysk Wielki 61
(694 249 162)
noma@wp.pl
Wojciech Bartoszkiewicz
BARTOSZKIEWICZ Sp.z o.o
Słupsk, Przemysłowa 19
(59 821 3495)
swbartoszkiewicz@op.pl
Leszek Miszczyszyn  
Zakład Usług Produkcyjnych „ POLDREW ”
Chomice 10
77-100 Bytów
(604 215 990)
poldrew@aol.pl
Wysocki Łukasz        
„LUKKO”
Tuchomie, Jana III Sobieskiego 66
(605 521 984)
lukko.wysocki@gmail.com
GP SPEED SP Z OO
Jacek Gurski
Gdańsk, al.Grunwaldzka 472
Marian Sylka   
Stolarstwo Produkcyjno-Usługowe
Bytów, Jeziorna  27 a
(59 822  8269)
marian.sylka@wp.pl
Jacek Driwa       
Usługi Ciesielskie
Sulęczyno, Chojna 88
(606 978 967)
j-driwa@wp.pl
Ryszard Szultka
Zakład Stolarski
Miastko, Pasieka 26
(697 031 556)
ryszard.szultka@o2.pl
Bronisław Zblewski   
U P Zakład Stolarski
Tuchomie, A.Mickiewicza 15
(665 302 082)
Wojciech Borzyszkowski           
FIRMA  P-H-U  B-72
Przewóz 6
77-143 Studzienice
(505 358 172)
biuro@b72meble.pl
Mirosław Rompa
Usługowy Zakład Stolarski
Parchowo, Kartuska 38
(600 004 599)
tadeusz.rompa@wp.pl
Krzysztof Sawicki   
K.STOLARSTWO
Pomysk Wielki 20 B
77-100 Bytów
(606 724 369)
krzysztofsawicki15@wp.pl
Piotr Wziątek       
DREWPIOTR
Łobzowo 7
77-140  Kołczygłowy
(666 058 766)
drewpiotr@wp.pl
Kazimierz Rzepiński
Zakład Stolarski
Trzebielino 11
(605 855 728)
kazimierz-rzepinski@wp.pl
  MECHANIKA POJAZDOWA
Daniel Żyźniewski          
DAN-CAR
Bytów, Przemysłowa 40
(597 212 482)
danex7@wp.pl
Halina Pawłowska   
PHU AUTO CENTRUM „PAWŁOWSKI"
Bytów, Przemysłowa 1b
(692 423 540)
serwis@ac-pawlowski.eu
H. PawŁowska &  B.Baranowska     
PH-U-T - „AUTOMIETEK” s.c.
Rzepnica, Mierosławskiego 96
77-100  Bytów
(59 822 45 60)
automietek@gmail.com
Grzegorz Brzeski
Zakład Mechaniki Pojazdowej
Baranowo 6
77-124  Parchowo
(784 049 246)
nbrzeska1@wp.pl
GAWIN
Jarosław Gawin

Płotowo 17 A
77-100 Bytów
(504 210 520)
biuro@mcn-gawin.pl
www.mcn-gawin.pl
Izabela  Richter         
PH-M   „CHEMAT”
Bytów, Gdańska 16
(59 822 6800)
poczta@chemat.pl
Stanisław Wera   
Usługowy Zakład Mechaniki Pojazdowej
Bytów, Drzymały 19
(608 197 856)
Zenon Begedza   
Zakład Zaopatrzenia Rolnictwa „AGRO – PETROL"
Czarna Dąbrówka
(502 078 016)
Wojciech Megier   
PP-H „ K A R O "
Sątoczno 9, 77-130 Lipnica
(509 305 305)
Wojtek@megier.pl
www.megier.pl
Dariusz Szynwelski   
Blacharstwo i Mechanika Pojazdowa
Rzepnica, ks. J. Popiełuszki 21
77-100 Bytów
(668 805 871)
szynwelski bytow@poczta.onet.pl
Jan Kukliński        
Z.M.P.
Kołczygłowy, Słupska 46
(694 525 464)
evakuklinska54@wp.pl
Dariusz Dargas    
AUTO – NAPRAWA
Bytów, Drzymały 45
(502 549 687)
auto.naprawa.d@op.pl
Jan Kania   
Mechanika Pojazdowa
Bytów, Drzymały 37
(501 209 611)
PHU NAPRAWA POJAZDÓW
Kazimierz Wnuk Lipiński
77-132 Niezabyszewo 78
(791 689 145)


Jacek Jankowski     
Mechanika Maszyn i Urządzeń Rolniczych
Udorpie 94, 77-100 Bytów
(501 243 656)
jacekdominik@wp.pl
www.j-jankowski.neostrada.pl
Piotr Gierdalski   
AUTO – PIOTR
Bytów, B.Chrobrego 1
(607 346 690)
samochodypiotra@wp.pl
Andrzej Wabik   
Naprawa Pojazdów Mechanicznych
Łobzowo 16, 77-140 Kołczygłowy
(508 240 622)
waland@wp.pl
Tomasz Malinowski   
Mechanika Pojazdowa
Miastko, Górna 63
(694 189 231)
tomek248@wp.pl
Artur Rudnik   
„R U D N I K "
Bytów, Pochyła 8
(603 973 576)
oskpgby@wp.pl
"CICHOSZ MOBILE"
Krzysztof Cichosz
Bytów, 11 Listopada 10
(666 900 900)
cichoszmobile@wp.pl
Paweł Józkowski         
„AUTO COMPLEX”
Czarna Dąbrówka, Przemysłowa 14
(697 611 399)
auto-complex.czd@wppl
Janusz Wica   
Blacharstwo Pojazdowe
Bytów, Wybickiego 1 A
(502 278 595)
januszato3@wp.pl
Henryk Wnuk – Lipiński       
AUTO – WNUK
Miastko, Górna 14
(600 004 662)
autownuk@wp.pl
Jacek Rudnik
Mechanika Pojazdowa
Głodowo 48, 77-130 Lipnica
(504 284 532)
jacek_rudnik@wp.pl
Jarosław Bodnar   
„AUTO – BODEX”
Miastko, Wołcza Mała 2A
(607 403 307)
auto.bodex@wppl
Lucyna Borzyszkowska-Kowalska         
„AUTO  PREMIUM"
Bytów, Mierosławskiego 52
(880 732 885)
lucyna.boko@o2.pl
Wojciech Stolc   
Zakład Mechaniki Pojazdowej  „ AUTO-WOJTAS”
Pomysk Wielki 2 A
(501 233 948)
wojciechstolc.1985@wp.pl
Katarzyna Grzenkowicz        
AG AUTO
Sierakowice, Wojska Polskiego 28
(510 176 828)
biuro@hggrzenkowicz.pl
Tomasz Zander          
„TOMAL”
Bytów, Dąbki 6
(507 444 162)
zandertomek@wp.pl
Mechanika Pojazdowa
Grzegorz Myszka
Bytów, ul.Miastecka 6/1
(796 550 284)
tuniggrzegorz@wp.pl
Firma Usługowo Handlowa "U WOJTKA"
Wojciech Szczypior
Borzytuchom, ul.Zwycięstwa 22
(725 370 651)
w.szczypior@wp.pl
MUNDEK
Edmund Tandecki
Tuchomie, Trzebiatkowa 44 G
(668 064 198)
mundii2@poczta.onet.pl
"AUTOBART"
Bartosz Smolarek
Bytów, ul.Mierosławskiego 54
(880 523 724)
bartek_annia@wp.pl
AUTO CZĘŚCI "GÓRAL"

ul.Harcerska 13, Miastko
(59 8573684)
pablo1874@poczta.onet.pl
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej SA
Zdzisław Piskorski
Bytów, Wybickiego 2
(822 22 38)
biuro@pksbytow.pl
LUX AUTOVIR
Monika Butkiewicz
Słosinko 48, 77-200 Mistko
(669 671 984)
luxautovir@gmail.com
ZAKŁADY KRAWIECKIE
ZAKŁADY DEKARSKIE
Tomasz Loll
Zakład Dekarski
Bytów, Kruczkowskiego 12
(660 478 219)
dekarz.bytow@gmail.com
ZAKŁADY KOMINIARSKIE
Jan Gański
Usługi Kominiarskie
Bytów, Trembeckiego 2
(602 279 009)
kominiarz.ganski@wp.pl
ZAKŁADY MASARSKIE
Marian Kożykowski   
MASARNIA „KOŻYKOWSKI”
Bytów, Miastecka 6 c
(603 310 752)
lukispid@wp.pl
Jan Jędryczka     
Zakład Masarski
Miastko, Jeziorna 7
(505 157 358)
  ZAKŁADY ELEKTRYCZNE I ELETROMECHANKI
Andrzej Rządowski     
Usługowy Zakład Instalacji Elektrycznych
Miastko, Długa 12/18
(604 615 390)
elektro_rzadowski@gazeta.pl
Jerzy Kucharski        
Usługowy Zakład Instalatorstwa Elektrycznego
Bytów, Dworcowa 18
(509 670 769)
jerzy.kucharski@kopel.com.pl
Sławomir Łącki
Usługi Elektryczne
Lipnica, Polna 1
(664 037 501)
slawek.lacki2@wp.pl
Zdzisław Żądło          
 „ Ż Ą D Ł  O " Elektromechanika Pojazdowa
Bytów, Brzozowa  2
(502 780 686)
autozadlo@poczta.onet.pl
Jank Marek   
„MECHATRONIKA”
Modrzejewo 48
77-133 Tuchomie
(600 092 403)
machtronik@interia.pl
Grzegorz Rycko    
 „ G R E K S „ Usługowy Zakład Instalatorstwa Elektrycznego
Świątkowo 26
77-100 Bytów
(604 405 220)
biuro@greks.com.pl
Wojciech  Wroński   
ELEKTROKOMPLEKS
Studzienice, Pogodna 5
(608 364 375)
wojtekelgorwp.pl     
elektrokompleks83@gmail.com
FOTOWOLTAIKA POLSKA
Łukasz Markiewicz
Bytów, ul.Jagodowa 8
(502 377 323)
lukas.markiewicz@op.pl
Tadeusz Markiewicz
Usługowy Zakład Instalatorstwa Elektrycznego
Bytów, Jagodowa 8
(502 377 353)
tadeusz.markiewicz@op.pl
Marek Reszka
Usługi Elektryczne
Borowy Młyn, Leśna 3
(663 551 371)
uslugielektryczne@o2.pl
Krzysztof Kiedrowski   
FIRMA Projektowo-Usługowa
EL – INSTAL
Lipnica, Szkolna 17
(608 347 147)
k.kiedrowski@elinstal-lipnica.pl
elinstal@autograf.pl
www.elinstal-lipnica.pl
Stanisław Cybulski
Zakład Elektromechaniczny
Bytów, Styp-Rekowskiego 22 A
(693 733 102)
zakelektromech@wp.pl
Andrzej Żeromski
Usługi Elektromechaniczne
Bytów, Dworcowa 34
(511 705 378)
Ireneusz Plata   
Instalatorstwo Elektryczne
Mędrzechowo, Platynowa 5
77-100 Bytów
(601 087 786)
elektryk.iplata@gmail.com
Henryk Nowakowski       
„NORD SERWICE”
Bytów, Jan Pawła II 3
(505 020 464)
Zenon Wantoch – Rekowski           
Zakład Usług AGD
Bytów, Ogrodowa 1
(692 837 979)
wrz@wp.pl
Stopa Jarosław     
Zakład Elektormechaniczny
Bytów, Przemysłowa 34
(59 822 7267)
PIEKARNIE
Myszk Grzegorz           
PPH  PIEKARNIA
Czarna Dabrówka, Przemysłowa 12
(603 750 459)
piekarniamyszk@wp.pl
PIEKARNIA
Daniel Kuźniar
Studzienice, ul.Kaszubska 19
(533 506 430)
Zbigniew Fabczak
Piekarnia
Lipnica, Ogrodowa 7
(59 821 84 36)
piekarnialipnica@onet.eu
Gertruda Szulta   
Prywatne Przedsiębiorstwo „ SZULTA G”
Bytów, Wojska Polskiego 47
(822 5216)
szultag@poczta.onet.pl
FRYZJERZY
Maria Rudnik   
Salon Fryzjerski” Rudnik”
Miastko, Armii Krajowej 22
(59 857 2220)
piotrrudnik@o2.pl
Monika Cichosz –Mielewczyk      
Stylowe Fryzjerstwo
Bytów, Racławicka 40
(889 000 443)
mateuszcichoszmielewczyk@wp.pl
Krystyna Szymczak     
Zakład Fryzjerski
Bytów, Wojska Polskiego 16
(517 557 325)
krystyna-szymczak@o2.pl
Żaneta Zdonek   
Studio „FIGARO”
Miastko, Dworcowa 4 B
(504 248 850)
zanetazdonek@op.pl
Monika Szałwińska  
Studio Sztuki Fryzjerskiej BEAUTY  HAIR
Miastko, Dworcowa 24
(608 756 003)
studiobeautyhair@wp.pl
Bożena Hamernik     
Salon Fryzjerski „ URODA "
Miastko, Konstytucji 3 Maja 2
(59 857 2619)
Marzena Ryngwelska   
Salon Fryzjersko Kosmetyczny
Lipnica, Chojnicka 5
(788 857 497)
Grażyna Chamier Cieminska    
Zakład Fryzjerski „PERŁA”
Miastko, Gen. Wybickiego 53
(606 822 971)
chamier@o2.pl
Sebiastian Książk   
Studio Fryzur „GIOVANI”
Bytów,  Kochanowskiego 8-10
(880 000 330)
sebastianksiazk@wp.pl
www.sebastianksiazk.bloog.pl
Olga Onichowska   
Salon Fryzjersko Kosmetyczny „ D O O L I „
Bytów, Drzymały 2
(508 321 911)
olga-onichowska@wp.pl
Korneliusz Szczypior             
Salon Fryzjerski
Czarna Dąbrówka 101
(604 564 108)
marian.szczypior@wp.pl
Weronika Dułak       
Salon Fryzjerski „ W E R O N A  „
Bytów, Kochanowskiego 1/13
(59 822 5106)
weronikadulak@onet.pl
Rafał Wendt       
Salon Fryzjersko-Kosmetyczny „BEAUTY EXPERT”
Bytów, Gen. Władysława Sikorskiego 28 a
(664 775 943)
rafcio335@wp.pl
Jan Kulyk            
„YOUR STYLE”
Bytów, Gen.Władysława Sikorskiego 56
(500 566 579)
Agnieszka Szadkowska
Salon Fryzjerski
Miastko, Grunwaldzka 4
(692 679 658)
salon28@wp.pl
Bernadeta Borzyszkowska-Śliwa    
ŚWIAT WŁOSA
Miastko, Gen.Wybickiego 53A
(666 083 142)
benia051181@wp.pl
"KAMYK"
Agnieszka Wojach
Bytów, ul.Sikorskiego 19
marcin3284@wp.pl
SALON FRYZJERSKI PAULA
Paulina Buszmann
Bytów, ul.Sikorskiego 31
paulina.buszmann@wp.pl
SALON FRYZJERSKI CREATIV HAIR
Anna Kasprzak
Bytów, ul.Wąska 2
(660 244 951)
patrykkasprzak28@wp.pl
SALON FRYZJERSKI "OBSSESION"
Justyna Popowicz
Bytów, ul.Mierosławskiego 42
popek77hl@wp.pl
SALON FRYZJERSKI
Danuta Wojach
Kołczygłowy, ul.Szkolna 1
(664 417 914)
wojach14365@o2.pl
SALON FRYZJERSKI "LA VISAGE"
Anna Choszcz
Bytów, ul.Jana Pawła II 24
(798 237 143)
choszczania@wp.pl
Dolna Natalia 
Salon Fryzjerski „PRYM”
Bytów, Przemysłowa 40
(668 432 719)
SALON FRYZJERSKI NEW LOOK
Brygida Bendzmer
Czarna Dąrówka, ul.Lęborska 2
(698 933 983)
o6p1988@wp.pl
  GASTRONOMIA
Zbigniew Rekowski        
PHU „ Rekowski” TONIC BAR
Bytów, Armii Krajowej 7
(608 405 142)
ewa.mrozekg@wp.pl
Ireneusz  Kuzimiński      
Usługi Hotelowo-Gastronomiczne
Bytów, Zamkowa 2
(500 455 671)
kontakt@hotelwzamku.p
www.hotelwzamku.pl
www.zamekbytow.pl
Barbara Pankiewicz   
Firma Handlowo-Gastronomiczna
Tuchomie, Jana III Sobieskiego 17
(601 683 894)
T.Wojciechowska & S.Jarzębińska     
Żłobek „Jaś i Małgosia”
Bytów, Sikorskiego 47
(59822 2751)
zlobek@op.pl
Krystyna Stachowska   
Restauracja „ Kaszubianka ”
Bytów, Wojska Polskiego 26
(59 822 2642)
restauracjakaszubianka@onet.pl
www.restauracjakaszubianka.pl
Jarosław Rahn      
Przedsiębiorstwo Gastronomiczno-Handlowe „Jaś Kowalski"
Bytów, Zaułek Drozdowy 3
(602 338 637)
jarek@jaskowalski.com
BAR ROMANO
Hanna Mrozik Gliszczyńska
Miastko, ul.Ar.Krajowej 22
(59 857 5274)
Bożena Rafałowska       
BAR W ZATOCE
Miastko, Armii Krajowej 32
(857 2352)
BRAFALOWSKA@wp.pl
Władysława Bucław    
Firma Handlowo-Gastronomiczna „ I B I S „
Miastko, Stolarska 3
(59 857 2391)
fhgibis@wp.pl
NAPOLI
Jarosław Malkiewicz
Kołczygłowy, ul.Wąska 2
(508 051 355)
jarekto@vp.pl
"Wimar"
Marcin Wiktorowicz
Bytów, ul.Derdowskiego 1
(515 341 523)
wiktorowicz-m@wp.pl
Wioletta Maszkowska   
Restauracja  „MŁYN”
Bytów, Wolności  15
(506 807 866)
masz79@o2.pl
Jadwiga Konwerska
Pizzeria "Piccolo"
Miastko, Armii Krajowej 22
(502 248 005)
cuba1976@wp.pl
Weronika CHirk   
TWIN MEDIA Sp.z o.o
Bytów, Sikorskiego 27
(600 059 786)
weronika.chirk@marmolowski.pl
Krzysztof Kolaszt   
Restauracja Nad Jeziorem Jeleń
Bytów, Ośrodek Jeleń 1
(504 577 024)
nadjezioremjelen@gmail.com
WB TANK SP Z OO
Wiesław Chamier Gliszczyński
Bytów, Udorpie 93
(508 353 634)
rafal@wbtank.pl
Marek Wolski      
„GRANSS”
Miastko, Dworcowa 17 b
(669 383 877)
granss@wp.pl
FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA "XL"
Marta Szyca
Bytów, ul.Ogrodowa 3 A
(664 306 753)
marta-kiedrowicz@wp.pl
DOM HANDLOWY "SZULTA"
Renata Etmańska
Bytów, Wojska Polskiego 47
(59822 5216)
szulta@poczta.onet.pl
"SMYKOLANDIA"
Jolanta Paszki
Bytów, Wojska Polskiego 21
(604053218)
paszki jola@wp.pl
"SMERFIK"
Beata Katarzyna Machut
Bytów, Wojska Polskiego 7
(694457856
smerfik-btv@onet.pl

Cech Rzemiosł Różnych w Bytowie
ul. Mierosławskiego 12, 77-100 Bytów
tel./fax: 59 822 33 32
e-mail: biuro@cechbytow.pl

Copyright © 2014 -2017 Cech Rzemiosł Różnych w Bytowie | Created by WebProjekt