ZAPROSZENIE 07.04.2021 - webinar "Inwestujesz tam, gdzie chcesz - kompleksowe wsparcie w rozwoju przedsiębiorców" z Powiatu Bytowskiego

Szanowni Przedsiębiorcy z Powiatu Bytowskiego,

zapraszamy do udziału w webinarium biznesowym nt. kompleksowego wsparcia w rozwoju przedsiębiorców, które organizuje Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w ramach cyklu „Słupska Specjalna Strefa Ekonomiczna w drodze".

Podczas najbliższego spotkania pt. "Inwestujesz tam, gdzie chcesz - kompleksowe wsparcie w rozwoju przedsiębiorców" zaprezentujemy między innymi:

• Zachęty inwestycyjne i instrumenty wsparcia:
    -> "Polska Strefa Inwestycji" - jak otrzymać ulgi w podatku dochodowym na nowe inwestycje w obszarze Słupskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej? W myśl hasła "Cała Polska jedną strefą inwestycyjną" pomoc publiczna jest dostępna w każdej gminie, na terenach, na których można prowadzić działalność gospodarczą, również na gruntach prywatnych.
  • Specjalistyczne usługi doradcze oferowane przez Słupski Inkubator Technologiczny:
    -> praktyczne wykorzystanie usług pomiarów i skanowania 3D, inżynierii odwrotnej, prototypowania i druku 3D oraz pomiarów termowizyjnych z ziemi i powietrza
    -> usługi usprawniające kontrolę jakości w przemyśle i zoptymalizowanie procesów produkcyjnych
  • Inne instrumenty wsparcia do rozwoju biznesu
    Partnerzy merytoryczni, tj. Agencja Rozwoju Przemysłu, Bank Gospodarstwa Krajowego oraz Agencja Rozwoju Pomorza S.A., przedstawią szeroki wachlarz usług i produktów, ukierunkowanych na wsparcie w rozwoju przedsiębiorców w różnych obszarach.

KIEDY: 07.04.2021 (środa) - godz. 12:00

GDZIE: On-Line. Każda z zarejestrowanych osób otrzyma spersonalizowany link do spotkania.

WIĘCEJ INFORMACJI / REJESTRACJA: na stronie: https://app.evenea.pl/event/sssewdrodzebytowski/

DLA KOGO: Spotkanie jest dedykowane do przedsiębiorców zainteresowanych rozwojem swojej działalności i/lub realizacją nowych inwestycji na terenie następujących gmin powiatu bytowskiego: Borzytuchom, Bytów, Czarna Dąbrówka, Kołczygłowy, Miastko, Parchowo, Studzienice, Trzebielino, Tuchomie.