Aktualności

01/09/2014

jg

0 komentarzy

Wręczenie grawertonu Lechowi Kołaszewskiemu z okazji 40 – lecia prowadzenia działalności gospodarczej

Wręczenie grawertonu  Lechowi Kołaszewskiemu z okazji 40 – lecia prowadzenia działalności gospodarczej

W dniu 28.07.2014 r. miało miejsce ważne wydarzenie w działalności Cechu Rzemiosł Różnych w Bytowie. Starszy Cechu, Jarosław Gawin wraz z delegacją wręczył grawerton koledze Lechowi Kołaszewskiemu z okazji 40 – lecia prowadzenia działalności gospodarczej.

            Lech Kołaszewski to długoletni rzemieślnik i przedsiębiorca, od 1974 roku członek Cechu, były starszy Cechu, aktywny działacz samorządowy, Prezes nie istniejącej już Spółdzielni Rzemieślniczej, v – ce manager Pomorza Środkowego z 1992 roku, pełnił funkcję radnego Miasta i Gminy Bytów. Jest znany w środowisku swego miejsca zamieszkania, cieszący się szacunkiem i uznaniem, znakomity fachowiec w swojej branży. Za swą działalność został wyróżniony w 1995 roku odznaczeniem państwowym Brązowym Krzyżem Zasługi, otrzymał również odznakę srebrną i złotą im. Jana Kilińskiego za działalność                   w organizacjach cechowych i spółdzielczych. Za wyszkolenie 85 uczniów  w zawodzie ślusarz, odebrał srebrną i złotą odznakę.

            Cech Rzemiosł Różnych w Bytowie jest organizacją samorządową, zrzeszającą   w swoich szeregach 185 podmiotów gospodarczych, umożliwiających  600 uczniom zdobycie  różnych zawodów i specjalności. Priorytetem i zaszczytem jest współpraca z takimi przedsiębiorcami, jakim jest kolega Lech Kołaszewski.

 
 

TAGI: Grawerton

Popularne tagi

, Zawiadomienie , Boże Ciało , Grawerton

Cech Rzemiosł Różnych w Bytowie
ul. Mierosławskiego 12, 77-100 Bytów
tel./fax: 59 822 33 32
e-mail: biuro@cechbytow.pl

Copyright © 2014 -2022 Cech Rzemiosł Różnych w Bytowie | Created by WebProjekt