Konkurs BHP

Dnia 31.03.2017  odbył się w Izbie Rzemiosła i Przedsiębiorczości Pomorza Środkowego w Słupsku Etap Regionalny XVII Edycji Ogólnopolskiego konkursu wiedzy o BHP. Udział w konkursie wzięło 11 uczniów z Cechów Rzemiosł Różnych z terenu województwa pomorskiego i zachodniopomorskiego. Bytów reprezentowały Sylwia Różek z zakładu fryzjerskiego Pani Krystyny Szymczak oraz Karolina Gierszewska z restauracji "Kaszubianka" Pani Krystyny Stachowskiej. W wyniku rywalizacji Sylwia Różek zdobyła pierwsze miejsce a Karolina Gierszewska miejce trzecie. Obie przygotowywane były przez inspektora BHP Pana Jerzego Łangowskiego. Sylwia Różek reprezentowała będzie nasz Cech oraz Izbę Rzemieślniczą na etapie ogólnopolskim w Warszawie 31.05.2017r. Serdecznie Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejny etapie.

Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć w naszej galerii.